Toplam 18 üründen, 1-18 arası gösteriliyor.

Bahçe Çit Modelleri

Rengarenk çiçeklerle dolu bahçelerinizi birbirinden şık ve kaliteli bahçe çit modelleri ile çevreleyin. Plastik veya ahşap, renkli veya desenli olarak tercih edebileceğiniz hazır çitler, bitkilerinize koruma sağlarken evinize de şıklık katacak.

Bahçe Çiti Nasıl Monte Edilir?

Ahşap çit çeşitleri demonte olarak paketlenir ve evinize ulaştırılır. Ancak montajı son derece kolaydır. Kazıkların toğrağa saplanması ve ara panellerin kazıklar arasına yerleştirilmesi yeterlidir. Uzman desteğine gerek olmadan kolaylıkla kendi bahçenizde uygulayabilirsiniz. Kazıkların toprağa saplanma mesafesi üretim esnasında hesaplanmıştır. Tahta çit ürünleri, zamanın ve mevsimlerin yıpratıcı etkilerine karşı emprenye olarak da ifade edilen özel bir koruyucu ile işlemden geçirilmiştir. Bu sayede olumsuz hava koşullarına ve ahşaba zarar veren termitlere karşı daha dayanıklı hale gelmiştir.

Bahçenize En Uygun Çit Nasıl Seçilir?

Bahçeniz için çit seçerken işe bahçenizin ölçülerini almakla başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olacak uzunluğu ve çitin ideal yüksekliğini belirledikten sonra sipariş aşamasına geçebilirsiniz. Ahşap ve plastik olarak üretilen çitler arasından tercih yapabileceğiniz gibi ihtiyacınıza uygun değişik boy ve yüksekliklerde kullanıma hazır kaliteli ürünleri Tekzen'de bulabilirsiniz.

Bahçe dekorasyonu kategorisinde yer alan dekoratif bahçe çiti ürünleri, farklı yüksekliklere sahiptir. Çiçeklikler, maydanoz, nane gibi alçak boylu aromatik bitkiler yetiştirdiğiniz bahçelerde, daha alçak çitler tercih etmeniz; bakım, sulama, gübreleme gibi işlemleri daha kolay yapmanızı sağlayabilir.

Bahçe Çiti Dekorasyon Önerileri

Plastik çit çeşitleri sadece bitkilerinizi korumakla kalmaz, bahçenize de şık bir görüntü katar. Çiçek diktiğiniz kısımları farklı renklerde çitler ile çevreleyerek bahçenizin genel görünümünden ayrışmasını ve çitin odak noktası olmasını sağlayabilirsiniz. Çitler üzerine bahçe aksesuarları asarak doğal çiftlik görüntüsü elde edebilirsiniz.

İstediğiniz takdirde, hem ahşap hem de plastik çitlerinizi yeniden boyayabilirsiniz. Bahçenize ve evinizin genel tasarım tonlarına uygun renklerle boyadığınız plastik çitler, bahçe tasarımınızı tamamlayacaktır. Tahta çit çeşitlerini ise ister boyayabilir, ister özel ahşap koruyucu yağlar ile cilalayıp doğal rengini değiştirmeden daha uzun ömürlü olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bahçe Çiti Fiyatları

Plastik ve ahşap çit çeşitlerini bol seçenek ve yüksek kalite avantajı ile adresinize teslim eden Tekzen, uygun fiyatlı alternatifler de sunuyor. Bahçe dekorasyonu kategorisinde kullanıma hazır, pratik ve ekonomik çit çeşitlerini bulabilir, sizin için uygun seçeneği sipariş vererek bahçenizin havasını değiştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT