Toplam 18 üründen, 1-18 arası gösteriliyor.

Halı Aksesuarları Kategorisinin Çok Satanları

Halı kullanımında veya depolanmasında ihtiyaç duyulanher ürün halı aksesuarları arasında bulunabiliyor. Halı hurçları, halı kılıfları, halı kaydırmazları, kayma önceyici sıvılar, halı fırçaları, halıörtüleri sizleri Tekzen'de bekliyor. Halılarınızın bakımı, kullanım rahatlığı ve istiflenmesi için gerek duyduğunuz her şeye ulaşabileceğiniz kategoride pekçok farklı markanın, farklı ürünlerine rastlayabilirsiniz. Kilimler, el halıları, makine halıları için ihtiyaç duyduğunuz aksesuarlara ürünler arasından ulaşabilirsiniz.  

Halı örtüsü çeşitleriarasında çocuk odası, mutfak veya oturma odası için farklı desenlerde parçalarıbulabilirsiniz. Bu sayede halıların kirlenmesini önleyebilir, kaza sorucuoluşan lekelerden kılıfları yıkayarak kurtulabilirsiniz. Farklıboyutlardaki halılara uygun örtüler kadar kaydırmazlar da kategoride bir aradayer alıyor. Farklı zeminlere serilecek halılar için kullanılacak kaydırmazmateryaller de değişiyor. Kimi kullanıcılar pedleri tercih ederken kimilerisprey veya kaydırmaz örtüleri kullanıyor. Ürünler sayesinde ev kazalarınınönüne geçilirken, özellikle çocuklu evlerde emniyet önlemi alınabiliyor. 

Bir diğer ürün olan halı hurcu ise depolama için tercihediliyor. Evlerde fazla olan halılar, kullanılmadıkları sürede açık bırakıldıklarında toz ve nem nedeniyle yıpranıyor.  Depolanırken kumaşlara veya streç filmlere sarılan halılar ise hava almamaları sonucu çürüyebiliyor.Halılar depolanırken bu işlem için özel olarak üretilen hurçların tercihedilmesi öneriliyor. Farklı renklerde seçenekleri bulunan hurçlardan seçerek halıları toparlayabilir, onları bazaların altına, depolara kaldırarak yıpranmadan saklanmalarına yardımcı olabilirsiniz. Farklı boyları bulunan hurçlardan seçerek her halı boyutlarına göre en iyi saklama ünitesini satınalabilirsiniz. 

Halıaksesuarları kategorisi içinden dilediğinizi Tekzen'den seçerek halılarınız için en iyi bakım, kullanım ve depolama imkanlarına ulaşabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT