Toplam 171 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Yan Sehpa


Teknoloji geliştikçe farklı alanlarda, modern ve pratik ürünler ortaya çıkıyor. Ev ve yaşam kategorisinde karşımıza çıkan yan sehpa modelleri, tasarımları ve şıklıklarıyla hayatımızı kolaylaştıran ürünler arasında yer alıyor.

Çeşitli kullanım alanları ve çok farklı modellerle karşımıza çıkan bu ürün ev, ofis, hastane ve okul gibi yaşam alanlarında fonksiyonel özellikleriyle hayatımızı kolaylaştırıyor. Ev için kullanılan modeller, koltuk, halı, perde gibi çeşitli eşyaların tamamlayıcısı olurken, farklı dizayn ve özellikleriyle evlerinize şık ve modern bir hava katmanıza yardımcı oluyor.

Pratik ve dekoratif objeler arasında bulunan ürün, yaşadığımız mekanların havasını değiştirmemize yardımcı oluyor. Sade mobilyalar ve koltuklar, farklı boy, desen ve modellerde olan yan sehpa seçenekleri ile tamamlanarak, oturma odası ve salon gibi yaşam alanlarında hoş ve zarif bir düzen elde etmemizi sağlıyor.

Günlük olarak kullanılan mekanlarda, misafirlere yapacağınız ikramlarınız için kullanabileceğiniz modeller, aynı zamanda kitap, gazete, dergi gibi materyalleri koyabileceğiniz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz dekoratif objeler arasında yerini alıyor.

Hastane, okul ve ofis gibi mekanların düzeni ve dekorasyonu için yer işgal etmeyen modeller tercih ediliyor. Bu mekanlarda uygun yan sehpa ölçülerinin kullanılmasıyla, üst düzey yönetici odası, hasta odası, müdür odası, öğretmenler odası gibi alanların, kişilerin ihtiyacına yönelik olarak kullanılmasına olanak sağlanmış oluyor. 

Kullanımı son zamanlarda yaygınlaşan çok amaçlı yan sehpa modelleri, yer işgal etmeyen yapısıyla başta evler olmak üzere çeşitli mekanlarda modern ve şık konseptler oluşturmaya yardımcı oluyor. Tekzen kalitesi ve güvencesi ile yan sehpa aksesuarları, çeşitleri ve birçok boyuta kolaylıkla ulaşabilir ve yaşam alanlarınızı modern bir çizgiye kavuşturabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT