Toplam 134 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Zigon Sehpa


Zigon Sehpa Modelleri

Zigon sehpa modelleri iç içe geçen 3lü sehpa, 4lü sehpa ya da 5li sehpadan oluşan pratik ürünlerdir. Oldukça estetik tasarımlara sahip olan sehpalar özellikle salon ve oturma odalarının vazgeçilmezleri arasındadır. Gündelik kullanımda misafirlerin ağırlanmasında önemli bir yardımcıdır.

Zigon Sehpa Dekorasyon Önerileri

Servis sehpası şeklinde de adlandırılan zigonlar; ev dekorasyonu konusunda önemli yardımcı elemanlardır. Hem pratik kullanım kolaylıkları hem de duruşlarıyla estetik bir bütünlük içinde evlerin baş köşesindeki yerini alır. Eviniz için satın almayı planladığınız sehpaya karar vermeden önce; ihtiyaçlarınızı, mevcut eşyalarınızın renk tonları, dokuları, ölçüleri ve kullanılan malzemelerini de göz önünde bulundurmanız oluşturacağınız dekorasyon bütünlüğü açısından önem arz eder. Sehpa modelleri için tabla ve ayak kısımlarında; ahşap, metal, mdf gibi farklı malzemelerden oluşturulur. Ölçüleri de farklılık gösterir. Eşyalarınızla en uyumlu modeli belirlemek için tüm ürünlere göz atmanızı öneririz.

Ev Tasarımıda Zigon Sehpanın önemi

Ev tasarımında zigon sehpalar başta yardımcı unsurlar olarak düşünülebilir. Misafirlerinizi ağırladığınız salonlarınız için orta sehpa ve fiskos masası ile uyumlu renk tonlarında seçim yapmanız zigon sehpaların kullanım için yerinden çıkartılması halinde oluşacak renk uyumsuzluğunu ortadan kaldıracaktır. Elbette zigonlar yalnızca diğer sehpa türleriyle değil bulunduğu odadaki diğer eşyalarla da uygun konseptte olması da önemlidir.

Odalarınız için seçeceğiniz zigon sehpa, diğer eşyaların sahip olduğu hatlarla da uyumlu olacak şekilde belirlenmelidir Yuvarlak hatlı mobilyaların bulunduğu bir oda için yuvarlak sehpa takımına sahip zigon seçmek iyi bir tercih olarak görülebilir.

Zigon Sehpa Takımında Renk

Seçim yapacağınız sehpa takımının evinizdeki diğer eşyaların renkleriyle uyumlu olması estetik açıdan önemlidir. Elbette buradaki tercih tamamen zevk anlayışınızla paraleldir. Zigon sehpa için renk uyumunu; kontrast oluşturacak şekilde tamamlayıcı zıt renklerden tercih edebilirsiniz. Zıt renkler iç mekanlarda olduğundan daha büyük farklı ve geniş bir görünüm oluşturacaktır.

Mekanınızın dar olması halinde ferahlığı sağlamak, yerden tasarruf etmek için çanta zigon sehpa modellerinden tercih edebilirsiniz. Özellikle oturma odalarınız için cam tablalı ve metal ya da ahşap ayaklı zigon sehpalarla farklı bir estetik bütünlük sağlayabilirsiniz. Farklı renk ve desenlere sahip cam tablalı zigonlarla estetik bir bütünlük oluşturabilirsiniz.

Ahşap Zigon Sehpalar

Tamamı ahşap yapıya sahip zigon modelleri zengin görünüşleri ve pratik kullanımlarıyla salon ve oturma odalarınıza hoş bir hava katacaktır. İç içe geçen ahşap sehpa takımı modelleri konusunda Tekzen onlarca alternatifi tek çatı altında sunar.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT