Toplam 83 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Puf Minderler


Puf Minderler

Evinizde Tekzen kalitesiyle değişiklik yaratmak isterseniz, bunun için doğru bir adrestesiniz. Ev tekstil & dekorasyon kategorisi altında, oturma odası tekstili bölümünde yer alan puf minderlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Minderlerin yanı sıra armut koltuk seçenekleri de burada mevcuttur.

Dekorunuza Uygun Puf Minder Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Puf koltuk ya da yer koltuğu seçimi yaparken kullanacağınız yerdeki duvar rengine ya da döşemelere göre seçim yapabilirsiniz. Puf minderlerin yuvarlak veya küp şeklinde seçenekleri mevcuttur. Kırmızı, sarı, yeşil, mavi, turuncu gibi renk çeşitlerinden evinize en uygun olan modeli ve rengi seçebilirsiniz.

Puf minderleri seçerken, iç ya da dış mekan kullanımı, kolay temizlenmesi, su itici özellikte olması ve kapalı alanda kullanılıp kullanılmaması gibi özellikleri ele alabilir, buna göre seçim yapabilirsiniz. Ürünü kullanacağınız yerin büyüklüğüne göre de minder seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Armut Minder Kullanım Alanları

Armut minderler hem şekilleri bakımından hem de rahatlık olarak vazgeçemeyeceğiniz ürünler arasında yer alır. Tekzen'de '"Puf Minder" başlığı altında yer alan armut minder çeşitlerinden evinize uygun olan seçeneği değerlendirebilirsiniz. Evlerin balkonlarında, parklarda, çay bahçelerinde ve kafelerde kullanım için idealdir. Ürünler dayanıklı yapıdadır.

Çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Böylece her eve ya da mekana uygun bir kullanım imkanı sunar. Polyester kumaştan yapılmış modeller pratik ve kullanışlıdır. Strafor köpük dolgulu olduğundan rahat bir kullanıma sahiptir.

Puf Minder Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

İçerisinde armut koltuk, yuvarlak minder, puf koltuk gibi ürünleri barındıran puf minder çeşitleri su geçirmez yapıdadır. Bu yüzden kolaylıkla her türlü zeminde ve mekanda kullanabilirsiniz. Kirlenmesi ya da sıvı dökülmesi sonrasında silerek minderleri temizleyebilirsiniz.

Puf minderler, sağlam malzemelerden üretilmiş ürünlerdir. Branda kumaş kullanılarak yapılan bu minder koltuk modellerini rahatça temizleyebilirsiniz. Böylece zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Her türlü ortama dayanıklıdır ve düzenli olarak temizlediğiniz sürece ürünün kullanım süresini de artırırsınız. Taşınabilir olduğundan, gerektiğinde temizledikten sonra uygun bir yerde saklayabilirsiniz.

Armut Puf Fiyatları Nasıldır?

Farklı çeşitlerde üretilen armut puf modellerini Tekzen kalitesi ve güvenilirliğiyle satın alabilirsiniz. Her bütçeye uygun ürünü siteden kolaylıkla bulabilir, oturma odası tekstili kategorisinde bulabileceğiniz bu ürünleri özel fiyatlarla ve bedava kargo seçeneğiyle alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT